O NAS

WITAJCIE W NASZEJ FIRMIE

Założona w 2017 roku firma Eveve jest wiodącym dostrczycielem systemów rezerwacyjnych dla restauracji. Po przyprowadzeniu czterech milionów klientów online do restauracji, Eveve stało się największą niezależną firmą na świecie, działającą na czterech kontynentach. Firma jest obecnie drugim pod względem wielkości dostarczycielem w Stanach Zjednoczonych pod względem ilości rezerwacji internetowych, gdzie zarządza około połową rezerwacji; jest największym dostarczycielem w Nowej Zelandii i Chile; oraz trzecią pod względem wielkości w Wielkiej Brytanii. Eveve wspiera ponad 780 restauracji w jedenastu krajach.

System rezerwacji na żywo Eveve – Telos, ewaluował w ciągu dziewięciu lat, aby stać się najbardziej niezawodnym systemem rezerwacyjnym dostępnym na dzisiejszym rynku. Ostatnia wersja systemu Telos – Telos 7, jest bezkonkurencyjna pod względem użytkowności, z szeroką funkcjonalnością, maksymalizacją wydajności i wskaźnikami zarządzania. To, co naprawdę wyróżnia Eveve, to możliwość dostosowania produktu dla indywidualnych potrzeb restauracji i profesjonalizm naszego zespołu, z którego wielu pracowników współpracuje z nami od lat. Rozwiązania chmurowe Eveve powodują, że najnowsze dane są dostępne dla restauratora w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu przy dostępie do internetu.

Eveve specjalizuje się w dużych, przepełnionych restauracjach i pracuje w niektórych z najbardziej przepełnionych restauracjach z pełnym serwisem w wielu miejscach. Telos był testowany w restauracjach serwujących ilość 2000 gości dziennie, na 15 hostach, i zostało udowodnione, że może sobie poradzić w najbardziej intensywnych warunkach w restauracji.

Telos jest używany do zarządzania niektórymi z najbardziej przepełnionych restauracji w Ameryce, takimi jak Bar La Grassa; Smack Shack w Minnesocie; Black and Blue Steakhouses w Los Angeles; Fresh Fish w Denver; czy Brasserie 19 i Benjy’s w Houston. Jest także stosowany w najbardziej uznawanych miejscach kraju, w tym u zwycięzców nagrody Jamesa Bearda: 112 Eatery w Minnesocie i Vingenzo’s w Georgii; a także u nominowanych w 2014 roku: Fresh Fish i Barley Swine. Eveve jest także zaufanym dostarczycielem u sieci restauracyjnych, takich jak The Melting Pot, Avel’s Clark Cooper Concepts, grupa the Black and Blue i Azuma.

Na arenie międzynarodowej, Eveve pomaga 300 restauracjom w Nowej Zelandii maksymalizując ich rezerwacje, w tym w prawie każdej topowej restauracji w kraju, na przykład w Clooney, Logan Brown, w światowej sławy resorcie Millbrook i grupie Pack (Nowo Zelandzka wybitna działalność restauracji). Najmocniej rezerwowana restauracja w Chile wybierana przez turystów, takich jak The Rolling Stones, Mestizo wybrała Eveve jako najlepsze dostępne w języku hiszpańskim rozwiązanie do obsługi operacji. W Europie, Eveve działa z ponad 300 restauracjami w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji i Irlandii, w między innymi w restauracjach odznaczonych gwiazdką Michelin.

Każdy klient Eveve posiada swojego własnego wyznaczonego menadżera konta, który ma za zadanie upewniać się, że restauracja nie tylko korzysta z Telos do wykonywania codziennych operacji, ale także całkowicie wykorzystuje jego pełną funkcjonalność. Nasz profesjonalny zespół, z którego wielu pracowników pracowało dla topowych, światowych restauracji lub firm produkujących oprogramowanie, jest biegły w analizie restauracji z holistycznego punktu widzenia, aby znaleźć nowe możliwości maksymalizacji przychodów i w niektórych przypadkach podejście konsultacyjne Eveve zwiększyło przychody u naszych partnerów nawet o 15%.

Właścicielem firmy Eveve jest rodzina Ryan, względna anomalii w branży rezerwacji restauracji zdominowanej przez start-upy Venture Capital i Dolinę Krzemową. Eveve nie posiada długów i wyrosła organicznie ze skromnego pochodzenia w Edynburgu w Szkocji, aby stać się jednym z czterech największych dostarczycielem systemów rezerwacyjnych na świecie. Będąc własnością i prywatną firmą, zawsze koncentruje się ona na długoterminowych relacjach z klientami, nigdy na krótkoterminowych zyskach.