Restauracje

eveve-restaurants

TELOS z EVEVE: Najbardziej Zaawansowany na Świecie System Rezerwacji dla Restauracji

Eveve zapewnia najbardziej dynamiczne i zaawansowane na świecie systemy rezerwacji dla żywych restauracji, które co tydzień dostarczają ponad 40 000 gości online do restauracji, które z nami współpracują. Flagowy system rezerwacji dla restauracji, TELOS, jest narzędziem wybieranym przez niektóre z najlepszych światowych restauracji, w tym Bar La Grassa (Minneapolis), Black and Blue Steakhouse (Los Angeles), Mestizo (Chile), Clooney (Nowa Zelandia) i Fresh Fish (Denver). Dlaczego w tak wielu różnych regionach i kulturach TELOS jest pierwszym wyborem do zarządzania rezerwacjami w wiodących restauracjach?


Jak Eveve Upraszcza Restauracjom Zarządzanie Rezerwacjami?

Głownie problemy z ręcznym przyjmowaniem rezerwacji to koszty dla restauracji, pomyłki ludzkie i prawie niemożliwa obsługa 24/7, kiedy goście wyrażają swoją chęć do dokonania rezerwacji.

Eveve pozwala na rezerwacje w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem kanału wewnętrznego zarządzania TELOS zlokalizowanego w restauracji, łącząc strony online do dokonywania rezerwacji w czasie rzeczywistym z dostępnością restauracji.

Maksymalizuj Rezerwacje

Maksymalizuj rezerwacje, ponieważ są one dostępne 24/7. Maksymalna ilość rezerwacji = maksymalny zysk.

Kontroluj Rezerwacje

Kontroluj rezerwacje online w ramach limitów dostępności stolików i limitów czasowego przybycia.

Automatyczna Interakcja

Skontaktuj się z gościem w sprawie dostępności podczas procesu rezerwacji i wysyłaj automatyczne potwierdzenia w ciągu kilku sekund, ze wszystkimi szczegółami rezerwacji do wglądu na przyszłość.

Pełna Dostępność

Oferuje alternatywne daty, gdy zarządana data jest niedostępna, lub oferuje stoliki w restauracjach z tej samej grupy (w niektórych przypadkach).

ROZWIĄZANIE ZARZĄDZANIEM RESTAURACJI TELOS WYKAZUJE WIELKIĄ PRZEWAGĘ NAD TRADYCYJNĄ KSIĘGĄ REZERWACJI:

Unikalna Platforma

Oferuje jedną platformę dla wszystkich telefonicznych rezerwacji oraz klientów z zewnątrz, co pozwala na dostępność dla rezerwacji online w czasie rzeczywistym

Parametry Niestandardowe

Restauratorzy mogą ustalić parametry rezerwacji, co oznacza, że każda rezerwacja telefoniczna lub internetowa jest przyjmowana tak, jak byśmy robili to sami.

Bogate Informacje

Wszystkie informacje są przetwarzane na postać cyfrową, co oznacza, że można je łączyć w celu uzyskania szczegółowych raportów zarządzania.

Bezpieczne Serwery w Chmurze

Kopie zapasowe danych restauracji są zabezpieczane na bezpiecznych serwerach w chmurze, co oznacza, że nie ma żadnej możliwości błędów, w przeciwieństwie, książka rezerwacji może zostać zgubiona.

Codzienna Informacja Zwrotna

Baza klientów jest automatycznie konstruowana z dnia na dzień aktywności rezerwacji.

Zarządzanie na Poziomie Światowej Klasy

Światowej klasy system zarządzania stolikami i narzędzia zarządzaniem wydajnością, aby upewnić cię, że twoja restauracja zawsze działa optymalnie.

Mobilny Dostęp

Mobilny dostęp: kierownicy mogą monitorować restaurację z każdego miejsca, aby upewnić się, że zawsze działa ona optymalnie.

Integracja Epos

Integracja w rzeczywistym czasie z EPOS, oszczędza czas i maksymalizuje informacje biznesowe.

Dowiedz się więcej

Informacje o Klientach z Zewnątrz

Śledź wejścia i wiedz jak długo trwało oczekiwanie na każdy stół.

DLACZEGO POWINIENEM WYBRAĆ EVEVE?

ŚWIATOWEJ KLASY FUNKCJONALNOŚĆ I UŻYTECZNOŚĆ REZERWACJI

TELOS oferuje najwyższej klasy oprogramowanie rezerwacyjne dla wymagających restauracji. Wprowadzony na rynek w 2007 TELOS zmieniał się w ciągu ośmiu iteracji, oferując niezrównaną funkcjonalność, która jest łatwa do nauki i szybka do użytku. Nasz zespół programistów współpracował z najlepszymi na świecie restauracjami – zarówno z najbardziej eleganckimi restauracjami, jak i najczęściej rezerwowanymi na naszej planecie – aby dopracować każdą iterację oprogramowania bliżej potrzeb wyjątkowych, a także wymagających klientów. Czytaj więcej >>

Zaplanuj TELOS demo już dziś!Sposób Zarządzaniem Konta

Każda restauracja klienta Eveve ma jednego wyznaczonego menedżera konta, który jest ich punktem kontaktowym w przypadku pytań technicznych, zapytań dotyczących fakturowania, pytań o sposoby maksymalizacji rezerwacji i tak dalej. Eveve jest profesjonalnym specjalistą od rezerwacji w restauracjach, a nie bezimienną korporacją z centralą i telefonami oczekującymi. Gdy restauracja klienta ma pytanie dotyczące swojego systemu rezerwacji, może zadzwonić na telefon komórkowy przedstawiciela konta w godzinach pracy lub na naszą obsługiwaną przez całą dobę infolinię. Nasi telefonicy z call center posiadają autorytatywną wiedzę na temat zarządzania stolikami TELOS i innymi naszymi ofertami, aby jak najlepiej służyć naszym klientom. Kiedy restauracje zarządzają dziesiątkami tysięcy rezerwacji wieczorem, tylko najlepsze jest oprogramowanie systemu rezerwacji dla restauracji.


Udokumentowane Osiągnięcia i Uczciwe Ceny

Po usadzeniu dwudziestu milionów gości online Eveve nie jest już w fazie początkowej. Eveve pobiera opłatę licencyjną za TELOS i nie pobiera opłaty za rezerwację online, co oznacza, że ​​pomimo doskonałej technologii i stabilności, jej oferta może być bardzo konkurencyjna kosztowo, szczególnie w przypadku bardziej obciążonych restauracji. Firma jest własnością rodziny Ryan i koncentruje się wyłącznie na długoterminowej perspektywie.