Więcej Gości

Eveve zwiększa Twoje zyski, pomagając ci przyjmować więcej rezerwacji, usadzając więcej gości i zamieniając zwykłych gości w regularnych.

Goście Uwielbiają Eveve

Ponad siedem milionów gości rocznie rezerwuje online przez Eeveve, ze względu na wygodę i oszczędność czasu, jakie oferuje.

Technologia Światowej Klasy

Eveve zapewnia najbardziej wszechstronny i przyjazny dla użytkownika system rezerwacji, któremu ufają niektóre z najbardziej ruchliwych restauracji na świecie.

Sprawdzone Rozwiązanie

Założona w 2007 roku firma Eveve została wybrana przerz ponad 2000 restauracji w 24 krajach, aby zmaksymalizować ilość rezerwacji.
 • Po dwóch długich frustrujących latach szukania systemu do zarządzania stolikami, które jest przyjazne dla użytkownika, elastyczne i zdolne do przyjmowania rezerwacji online w czasie rzeczywistym za pośrednictwem naszej strony internetowej (bez opłaty za klienta lub rezerwację), w końcu znaleźliśmy EVEVE. Wdrożenie i szkolenie było łatwe i proste. W tym momencie jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni z EVEVE. Jeszcze jeden szczegół - dzięki EVEVE możesz uzyskać dostęp do systemu z dowolnej liczby urządzeń bez dodatkowych opłat!!

  - Jose Meirelles, Le Marais, Nowy Jork
 • Salt Cellar korzysta z usług rezerwacji online od wielu lat i obserwował ewolucję tej branży, obejmującą zarządzanie stolkami i marketing. Eveve doskonale spełniło nasze potrzeby, umożliwiając nam korzystanie z najważniejszych dla naszej działalności usług i oferowanie elastycznej obsługi klienta. Kiedy znalazłem Eveve, zmagaliśmy się z większą, bardzo kosztowną usługą (ponieważ wykupili kilka innych), oferując mi niewielkie możliwości dostosowania. Bardzo polecam Eveve!

  - Cindy Huie, Restauracja Salt Cellar, Arizona
 • Usługi i narzędzia Eveve były fantastyczne przez lata. System rezerwacji pozwala nam przyjmować rezerwacje o każdej porze dnia, w uporządkowany sposób. Dzięki temu byliśmy w stanie zwiększyć naszą całkowitą ilość rezerwacji, a ostatecznie naszą rentowność. Jako że jesteśmy jedną z bardziej ruchliwych lokalizacji w Newcastle, ważna jest dla nas solidna platforma rezerwacji oraz stabilność, a Eveve jest w stanie zrealizować oba zadania.

  - Matt Leetham, Główny Manager, Marco Polo, Newcastle, Wielka Brytania
 • Prowadzenie bardzo ruchliwej restauracji i zarządzanie naszymi rezerwacjami było dla nas polem minowym w ciągu ostatnich dwóch lat. Od czasu przejścia na system Eveve byliśmy w stanie zarządzać liczbą gości, maksymalizować naszą pojemność i oferować rezerwacje online w czasie rzeczywistym. Chociaż jesteśmy dopiero nowi w systemie, wsparcie i szkolenia były doskonałe, dzięki czemu przejście z naszego starego systemu rezerwacji do nowego systemu Eveve przebiegło bezproblemowo.

  - Paula i Steven Pepperell, Dyrektor, The Riverhead, Nowa Zelandia
 • Używamy Eveve od ostatnich trzech lat. Klienci mogą teraz rezerwować i potwierdzać rezerwacje w dowolnym momencie przez internet i za pośrednictwem telefonu komórkowego. W rezultacie około 30% naszych rezerwacji pochodzi z Eveve. Skróciło to czas pracy przez telefon naszego zespołu i znacznie zwiększyło dokładność szczegółów rezerwacji

  - Steve Logan, współwłaściciel, Logan Brown. Logan Brown jest konsekwentnie uznawany za jedną z dwóch najlepszych restauracji w Nowej Zelandii, odkąd został otwarty 20 lat temu.
Więcej Klientów

Cechy szczególne

Maksymalizacja Stolików

Najbardziej zaawansowane narzędzia dostępne w dowolnym miejscu, aby wyeliminować nadmiar i brak wykorzystania stolików, maksymalizując zysk.

EPOS

Jedyny wiodący dostawca rezerwacji, który zapewnia również w pełni zintegrowany EPOS.

Menadżer Konta

Każdy klient Eveve ma wyznaczonego menedżera konta, aby zapewnić pełną wartość uzyskaną z systemem rezerwacji.

Wsparcie 24/7

Z biur na pięciu kontynentach zapewniamy wsparcie telefoniczne 24/7, 365 dni w roku.

Niezrównana Stabilność

System rezerwacji zaufany przez 3 z 10 najbardziej ruchliwych restauracji w Ameryce. Wszystkie dane są zapisywane w kopii zapasowej na trzech osobnych serwerach w chmurze.

Niestandardowy Projekt

Eveve wdrożyło niestandardowe funkcje rezerwacji dla ponad 100 wymagających restauracji.

Hiszpania

Spain restaurant reservation system

System rezerwacji Eveve jest w pełni funkcjonalny w języku hiszpańskim. Kabuki Wellington - najlepsza japońska restauracja w Hiszpanii, rozważała wszystkie konkurencyjne opcje, ale stwierdziła, że ​​tylko Eveve może spełnić jej wymagania.

Chile

Chile restaurant reservation system

Mestizo, najczęściej rezerwowana restauracja w kraju, wybrała Eveve.

Nowa Zelandia

NZ restaurant reservation system

Eveve obsługuje 85% rezerwacji w restauracjach w Nowej Zelandii, w tym cenioną na całym świecie francuską kawiarnię, Logan Brown i Ostro.

Wielka Brytania

UK restaurant reservation system

Rynek macierzysty Eveve, na którym zapewniamy ponad 200 systemów rezerwacji, w tym niektóre z najfajniejszych londyńskich restauracji, takich jak Coal Rooms, Lomito i Chez Vous.

Kanada

home-img

Eveve obsługuje kanadyjską społeczność restauracyjną od 2011 roku i zapewnia systemy rezerwacji dla mieszkańców w Ontario, Nowej Szkocji i Kolumbii Brytyjskiej.
home-img

RYNEK MIĘDZYNARODOWY

Po obsadzeniu ponad 20 milionów klientów online Eveve jest największym niezależnym dostawcą rezerwacji na świecie. Pomogliśmy ponad 2000 restauracji w 24 krajach i na pięciu kontynentach, maksymalizując ilość ich rezerwacji i przychody. Chociaż nasze największe rynki miały swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii, są teraz międzynarodowe.
 • USA: Eveve obsługuje 300 restauracji w całym kraju z naszego biura w Minnesocie.
 • Wielka Brytania: Posiadając ponad 200 restauracji w Wielkiej Brytanii, Eveve jest największym w kraju niezależnym dostawcą.
 • Nowa Zelandia: Eveve jest największym dostawcą w Nowej Zelandii, zarządzającym ponad 85% nowozelandzkich restauracji w danym miesiącu
 • Ameryka Południowa: Eveve jest drugim co do wielkości dostawcą w Ameryce Południowej, pod względem liczby rezerwowanych miejsc online miesięcznie

Masz pytanie dotyczące sprzedaży lub potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń na nasz Amerykański Numer Wsparcia: +1 713 360 1571 / Brytyjski Numer Wsparcia: +44 (0) 141 280 7280